Bir Unbiased Görünüm En Güzel Şarkılar 2019

Türkiye'nin önde gelen plak şirketlerini bir araya getirerek ülkenin en önemli sanatkârlarını; albümlerinde öne çıdem şarkılarıyla bir albümde toplayan PowerTürk Türkçe Pop En İyiler” adeta bir yıldızlar geçidi. 

Son dönemlerde babasına yazdığı “Babama” şarkısıyla adından alay ettiren seçenek rock musiki artistsı Burak Solukkahya ile çalgı yolculuğunu, Cem Karaca ile tanıdıkma hikayesini ve hayallerini 92. tadatızın Tanılamayalım sayfasında süjeştuk.

Bayramları uzun zamandır kutlayarak geçiremiyorum çünkü çalışıyorum. Fakat ne olursa olsun, büyüklerimizi unutmamamız gerekiyor. Ne yazık ki, son dönemde bayram denince millet tatil telaşına düşüyor. 'şenlik eşittir dinlence' alacaksı oluştu ama bunun sebebi, herkesin çok çdüzenışması ve stresli olması kabil. Hasetmüzde her şey çok çabuk yaşanıyor ve bundan dolayı, bayramlar bir soluk iktibas aracı olarak düşünülüyor.

Musiki onun genlerinde var. Babası Yurdaer Doğşanlı, Türkiye’nin önde mevrut müzisyenlerinden biriydi.Çok küçümencik yaşta konservatuvara girdi, altı yaşlarında ilk bestesini yaptı. Uzun seneler karındaşi Kenan Doğmehabetli’yla çkırmızııştı.

Eksik bile kalabilirsin doğal, dünyanın sonu değil! Yalnız gezmeyi tozmayı seviyorsan bu maddelere bir kaynak gezdir derim... İşte bu gökçe yazın -hem pop hem bohem kafalarıyla- geçmiş kalmaman müstelzim yerleri.

Baharat kapıdayken kendimize yeni bir koku arıyoruz ve bu kokuyu icat etmek bağırsakin bir reyon süresince Sephora’da parfüm koklamak kulağa biraz yüküm geliyor.

10- click here Amy Winehouse - ‘Stronger Than Me’: Amy Winehouse bu şarkısında biten ilişkisinin peşi sıra er arkadaşına daha demir olmasını ve hayatta her şeye daha sıkı tutunması gerektiğini anlatıyor.

Türkiye’nin en prestijli ödülleri Pantene Kızıl Kelebek Ödülleri’nde dinamit kelleladı. Bu sene 43’üncüsü düzenlenecek organizasyonda ödüller, 13 Son teşrin’da gestaltlacak törenle sahiplerini bulacak.

Web siteniz sunucu kaynaklarını sözleşme bilgilerinca belirtilen oranlardan çokça kullanıyor olabilir.

Tilki’nin yek atımlık tabanca olmasını siz de çok istemiştiniz bileğil mi? Fakat kârler öyle olmadı. Yaşına, sesine, her şeyine iyi, adeta üstüne dikilmiş süper şarkısıyla Tilki bizi bu yıl berenarı çalışır etti.

Arabesk, lafız olarak 'renkli çkucakek desenleri bezemesi' mazmunına geliyor. Kompozit bir yapısı var. Farklı müzik formlarının bir araya gelmesinden oluştuğu karınin bu tarza arabesk denmiş. Bu şarkıların birçoğu makamsal öğeler taşıyor. Arabesk, Fellah kültürüne beş on henüz yakın. Zenci müziğinin nağme ve icralarını da yürekeriyor. Popülerlik açısından bakarsak, 80'li senelerın en pop müziği bu tarzdı.

Bunlar benim “en yararlı”lerim yani, ‘aman efendim o şarkı neden yok da bu şarkı niçin var’ diyerek atarlanmayınız. Listedeki şarkıların tadını çıkarmaya bakınız. Musiki kırcı bir 2018 olsun, öpüldünüz.

Vasat albümünden bu listeye iki şarkı sokabilmiş olan Bengü’yü tebrik kartı ediyorum. 90’lar popunun ruhunu harikulade modernize eden bu şarkıya karşı salmak çok rahatsızlık.

Serhat Çbağırsakek’in, Kılıç Müzik etiketiyle yayınlanan “Cennetimsin” albümünde mevzi vadi “Cennetimsin” adlı şarkısı, videoteyp klibiyle netd müzik’te.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *